Central Technologies CTAC0805F-10NK
Part No.:
CTAC0805F-10NK
Datasheet:
CTAC0805F-10NK.pdf
Shipping
CTAC0805F-10NK Specifications
Series:
ctac0805f
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
10 nH
Tolerance:
±10%
DC Resistance (DCR):
5.4mOhm
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
3GHz
Ratings:
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C