HellermannTyton CT2003X2
Part No.:
CT2003X2
Manufacturer:
HellermannTyton
Category:
Tags
Package:
Datasheet:
CT2003X2.pdf
Description:
CAUTION FIBER OPTIC MRKR 3.5X2.0
Shipping
CT2003X2 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
HellermannTyton
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Color:
Orange
For Use With/Related Products:
Material:
Polyvinyl Chloride
Label Type:
Caution: Fiber Optic Cable
Label Size:
3.50" L x 2.00" W (88.9mm x 50.8mm)