Central Technologies CT0805HTF-47NJ
Part No.:
CT0805HTF-47NJ
Datasheet:
CT0805HTF-47NJ.pdf
Shipping
CT0805HTF-47NJ Specifications
Series:
ct0805htf
Type:
Wirewound
Material - Core:
Inductance:
47 nH
Tolerance:
±5%
DC Resistance (DCR):
390mOhm
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
2GHz
Ratings:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C