Central Technologies CT0805CSF-220J
Part No.:
CT0805CSF-220J
Datasheet:
CT0805CSF-220J.pdf
Shipping
CT0805CSF-220J Specifications
Series:
ct0805csf
Type:
Wirewound
Material - Core:
Inductance:
22 nH
Tolerance:
±5%
DC Resistance (DCR):
220mOhm
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
2.6GHz
Ratings:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C