Central Technologies CT0603CSF-4N3J
Part No.:
CT0603CSF-4N3J
Datasheet:
CT0603CSF-4N3J.pdf
Description:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Shipping
CT0603CSF-4N3J Specifications
Series:
ct0603csf
Inductance:
4.3 nH
Tolerance:
±5%
DC Resistance (DCR):
63mOhm
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
5.9GHz
Ratings:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C