Murata Electronics CSTLS16M3X55-B0
Part No.:
CSTLS16M3X55-B0
Package:
Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
Datasheet:
CSTLS16M3X55-B0.pdf
Description:
CER RESONATOR
Shipping
CSTLS16M3X55-B0 Specifications
Package/Case:
Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
Packaging:
Bulk
Size / Dimension:
0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)
Height:
0.256" (6.50mm)