Murata Electronics CSTCE8M64G52-R0
Part No.:
CSTCE8M64G52-R0
Package:
3-SMD, Non-Standard
Datasheet:
CSTCE8M64G52-R0.pdf
Description:
CERAMIC RES 8.6400MHZ 10PF SMD
Shipping
CSTCE8M64G52-R0 Specifications
Package/Case:
3-SMD, Non-Standard
Frequency:
8.64 MHz
Frequency Stability:
Frequency Tolerance:
±0.5%
Capacitance:
10 pF
Impedance:
Operating Temperature:
-20°C ~ 80°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Height:
0.031" (0.79mm)