Sumida America Components Inc. CPFC54-250S-OW
Part No.:
CPFC54-250S-OW
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Horizontal, 4 Flat Lead
Datasheet:
CPFC54-250S-OW.pdf
Description:
CMC 25UH 700MA 2LN SMD
Shipping
CPFC54-250S-OW Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Package/Case:
Horizontal, 4 Flat Lead
Filter Type:
Signal Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
Current Rating (Max):
25 µH @ 100 kHz
DC Resistance (DCR) (Max):
700mA
Voltage Rating - DC:
130mOhm (Typ)