TE Connectivity Raychem Cable Protection CP-635381-2.5-X
Part No.:
CP-635381-2.5-X
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Package:
Datasheet:
CP-635381-2.5-X.pdf
Description:
CP-635381-2.5-X
Shipping
CP-635381-2.5-X Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
CP
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Label Type:
Die Cut
Printer Name:
Applications:
General
Color - Background:
Clear
Length:
2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Width:
1.500" (38.10mm) 1 1/2"