3M CP2-SA110-1-TG30
Part No.:
CP2-SA110-1-TG30
Datasheet:
CP2-SA110-1-TG30.pdf
Description:
CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Shipping
CP2-SA110-1-TG30 Specifications
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Connector Style:
A 22
Number of Positions:
110
Pitch:
0.079" (2.00mm)