3M CP2-HB110-A1-KR
Part No.:
CP2-HB110-A1-KR
Datasheet:
CP2-HB110-A1-KR.pdf
Description:
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Shipping
CP2-HB110-A1-KR Specifications
Connector Type:
Header, Male Pins
Connector Style:
B 22
Number of Positions:
110
Pitch:
0.079" (2.00mm)