Fraenkische USA, LP COPA-H-29B
Part No.:
COPA-H-29B
Datasheet:
COPA-H-29B.pdf
Description:
CBL CLIP C-TYPE BLACK FASTENER
Shipping
COPA-H-29B Specifications
Opening Size:
1.142" (29.00mm)
Color:
Black
Length:
1.831" (46.50mm)
Width:
1.575" (40.00mm)
Height:
1.890" (48.00mm)
Panel Hole Size:
0.236" (5.99mm)