Fraenkische USA, LP COPA-H-23G
Part No.:
COPA-H-23G
Datasheet:
COPA-H-23G.pdf
Description:
CBL CLIP C-TYPE GRAY FASTENER
Shipping
COPA-H-23G Specifications
Opening Size:
0.906" (23.00mm)
Color:
Gray
Length:
1.575" (40.00mm)
Width:
1.516" (38.50mm)
Height:
1.654" (42.00mm)
Panel Hole Size:
0.236" (5.99mm)