Same Sky (Formerly CUI Devices) CMI-1295-12TH
Part No.:
CMI-1295-12TH
Datasheet:
CMI-1295-12TH.pdf
Description:
12MMX9.5MM 12 V, 85 DB, THROUGH
Shipping
CMI-1295-12TH Specifications
Voltage - Rated:
12 V
Voltage Range:
9 ~ 24V
Frequency:
2.4kHz
Sound Pressure Level (SPL):
85dB @ 12V, 10cm
Current - Supply:
100mA
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.472" Dia (12.00mm)