Delevan CM6350R-333
Part No.:
CM6350R-333
Manufacturer:
Delevan
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
CM6350R-333.pdf
Description:
CMC 33UH 5.5A 2LN SMD
Shipping
CM6350R-333 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Delevan
Package/Case:
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type:
Power Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
Current Rating (Max):
33 µH @ 10 kHz
DC Resistance (DCR) (Max):
5.5A
Voltage Rating - DC:
7mOhm
Voltage Rating - AC:
Operating Temperature:
Ratings:
-55°C ~ 105°C