Microsemi Corporation CM031005-25-25M000000
Part No.:
CM031005-25-25M000000
Manufacturer:
Microsemi Corporation
Category:
Crystals
Package:
HC-45/U
Datasheet:
CM031005-25-25M000000.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF
Shipping
CM031005-25-25M000000 Specifications
Manufacturer:
Microsemi Corporation
Series:
Package/Case:
HC-45/U
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±150ppm
Frequency Tolerance:
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
25 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-15°C ~ 175°C