Siemens CLM1F04480
Part No.:
CLM1F04480
Datasheet:
CLM1F04480.pdf
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,200A,4NO,48
Shipping
CLM1F04480 Specifications
Coil Voltage:
480VAC
Contact Form:
4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current):
200 A
Switching Voltage:
600VAC - Max
Must Operate Voltage:
408 VAC