Crystek Corporation CHPFL-0080-BNC
Part No.:
CHPFL-0080-BNC
Datasheet:
CHPFL-0080-BNC.pdf
Description:
RF FILTER HIGH PASS 80MHZ INLINE
Shipping
CHPFL-0080-BNC Specifications
Frequency:
80MHz
Size / Dimension:
0.550" Dia x 2.590" L (13.97mm x 65.79mm)