MACOM Technology Solutions CGHV40320D-GP4-2
Part No.:
CGHV40320D-GP4-2
Package:
Die
Datasheet:
CGHV40320D-GP4-2.pdf
Description:
RF MOSFET HEMT 50V DIE
Shipping
CGHV40320D-GP4-2 Specifications
Package/Case:
Die
Frequency:
4GHz
Gain:
19dB
Voltage - Test:
50 V
Current - Test:
500 mA
Power - Output:
320W
Voltage - Rated:
150 V