MACOM Technology Solutions CGHV35120F
Part No.:
CGHV35120F
Package:
440162
Datasheet:
CGHV35120F.pdf
Description:
RF MOSFET HEMT 48V 440162
Shipping
CGHV35120F Specifications
Package/Case:
440162
Frequency:
3.1GHz ~ 3.5GHz
Gain:
13dB
Voltage - Test:
48 V
Current - Test:
220 mA
Power - Output:
120W
Voltage - Rated:
125 V