MACOM Technology Solutions CG2H40045P
Part No.:
CG2H40045P
Package:
440206
Datasheet:
CG2H40045P.pdf
Description:
RF MOSFET HEMT 28V 440206
Shipping
CG2H40045P Specifications
Package/Case:
440206
Frequency:
4GHz
Gain:
16dB
Voltage - Test:
28 V
Current - Test:
400 mA
Power - Output:
45W
Voltage - Rated:
120 V