Murata Electronics CFUKG455KF4A-R0
Part No.:
CFUKG455KF4A-R0
Manufacturer:
Murata Electronics
Category:
Ceramic Filters
Package:
Chip, 3 PC Pads
Datasheet:
CFUKG455KF4A-R0.pdf
Description:
CER FILTER 455KHZ
Shipping
CFUKG455KF4A-R0 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Murata Electronics
Series:
CFUKG
Package/Case:
Chip, 3 PC Pads
Packaging:
Cut Tape (CT)
Product Status:
Obsolete
Frequency:
455kHz
Impedance:
1.5kOhm
Bandwidth:
6 kHz