Panduit Corp CCS31-S8-C0
Part No.:
CCS31-S8-C0
Datasheet:
CCS31-S8-C0.pdf
Description:
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Shipping
CCS31-S8-C0 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
0.310" (7.87mm)
Color:
Black
Length:
Width:
0.370" (9.40mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.167" (4.24mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)