Panduit Corp CCH87-S10-C
Part No.:
CCH87-S10-C
Datasheet:
CCH87-S10-C.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Shipping
CCH87-S10-C Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
0.870" (22.10mm)
Color:
Natural
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)