Panduit Corp CCH81-S10-C0
Part No.:
CCH81-S10-C0
Datasheet:
CCH81-S10-C0.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Shipping
CCH81-S10-C0 Specifications
Opening Size:
0.810" (20.57mm)
Color:
Black
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)