Panduit Corp CCH69-S10-D
Part No.:
CCH69-S10-D
Datasheet:
CCH69-S10-D.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Shipping
CCH69-S10-D Specifications
Opening Size:
0.690" (17.53mm)
Color:
Natural
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)