Panduit Corp CCH56-S10-M0
Part No.:
CCH56-S10-M0
Datasheet:
CCH56-S10-M0.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Shipping
CCH56-S10-M0 Specifications
Product Status:
Obsolete
Opening Size:
0.560" (14.22mm)
Color:
Black
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)