Panduit Corp CCH38-S10-M
Part No.:
CCH38-S10-M
Datasheet:
CCH38-S10-M.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Shipping
CCH38-S10-M Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
0.380" (9.65mm)
Color:
Natural
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)