Carlo Gavazzi Inc. CC185SAD100/200
Part No.:
CC185SAD100/200
Datasheet:
CC185SAD100/200.pdf
Description:
3P CONT S 100/200 VAC/DC 2NO2NC
Shipping
CC185SAD100/200 Specifications
Coil Voltage:
100 ~ 200VAC/DC
Contact Rating (Current):
185 A
Switching Voltage:
690VAC - Max
Operating Temperature:
-5°C ~ 60°C