OptiFuse CBW57-PS-25A-5XD
Part No.:
CBW57-PS-25A-5XD
Datasheet:
CBW57-PS-25A-5XD.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 32VDC
Shipping
CBW57-PS-25A-5XD Specifications
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V