OptiFuse CBW57-PS-20A-WP
Part No.:
CBW57-PS-20A-WP
Datasheet:
CBW57-PS-20A-WP.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 32VDC
Shipping
CBW57-PS-20A-WP Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V