OptiFuse CBW57-PB-30A-WX
Part No.:
CBW57-PB-30A-WX
Datasheet:
CBW57-PB-30A-WX.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 30A 250VAC 32VDC
Shipping
CBW57-PB-30A-WX Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V