OptiFuse CBW57-HS-20A
Part No.:
CBW57-HS-20A
Datasheet:
CBW57-HS-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 20A 32VDC PSH-RST
Shipping
CBW57-HS-20A Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V