OptiFuse CBW57-HS-12A
Part No.:
CBW57-HS-12A
Datasheet:
CBW57-HS-12A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 12A 32VDC PSH-RST
Shipping
CBW57-HS-12A Specifications
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V