OptiFuse CBW57-ES-25A
Part No.:
CBW57-ES-25A
Datasheet:
CBW57-ES-25A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 32VDC
Shipping
CBW57-ES-25A Specifications
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
50 V