Lighthorse Technologies, Inc CBG-2IPX-8.5IN-6O
Part No.:
CBG-2IPX-8.5IN-6O
Datasheet:
CBG-2IPX-8.5IN-6O.pdf
Shipping
CBG-2IPX-8.5IN-6O Specifications
Length:
8.500" (215.90mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Features:
Opposite Orientation, Shielded
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C