Lighthorse Technologies, Inc CBG-2IPX-4.5IN
Part No.:
CBG-2IPX-4.5IN
Datasheet:
CBG-2IPX-4.5IN.pdf
Shipping
CBG-2IPX-4.5IN Specifications
Length:
4.500" (114.30mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Features:
Shielded
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C