Lighthorse Technologies, Inc CB1.37-2IPX-5IN
Part No.:
CB1.37-2IPX-5IN
Datasheet:
CB1.37-2IPX-5IN.pdf
Shipping
CB1.37-2IPX-5IN Specifications
Length:
5.000" (127.00mm)
Cable Type:
1.37mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C