Lighthorse Technologies, Inc CB1.32D-2IPX-6IN
Part No.:
CB1.32D-2IPX-6IN
Datasheet:
CB1.32D-2IPX-6IN.pdf
Shipping
CB1.32D-2IPX-6IN Specifications
Length:
6.000" (152.40mm)
Cable Type:
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C