Lighthorse Technologies, Inc CB1.17LL-2IPX-9.5IN
Part No.:
CB1.17LL-2IPX-9.5IN
Datasheet:
CB1.17LL-2IPX-9.5IN.pdf
Shipping
CB1.17LL-2IPX-9.5IN Specifications
Length:
9.500" (241.30mm)
Cable Type:
1.17mm OD LL Coaxial Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Features:
Shielded
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C