Lighthorse Technologies, Inc CB1.17LL-2IPX-4IN-6O
Part No.:
CB1.17LL-2IPX-4IN-6O
Datasheet:
CB1.17LL-2IPX-4IN-6O.pdf
Shipping
CB1.17LL-2IPX-4IN-6O Specifications
Length:
4.000" (101.60mm)
Cable Type:
1.17mm OD LL Coaxial Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Features:
Opposite Orientation, Shielded
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C