Lighthorse Technologies, Inc CB1.17LL-2IPX-1IN
Part No.:
CB1.17LL-2IPX-1IN
Datasheet:
CB1.17LL-2IPX-1IN.pdf
Shipping
CB1.17LL-2IPX-1IN Specifications
Length:
1.000" (25.40mm)
Cable Type:
1.17mm OD LL Coaxial Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C