Lighthorse Technologies, Inc CB0.81-2IPX-3IN-6O
Part No.:
CB0.81-2IPX-3IN-6O
Datasheet:
CB0.81-2IPX-3IN-6O.pdf
Shipping
CB0.81-2IPX-3IN-6O Specifications
Length:
3.000" (76.20mm)
Cable Type:
0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
9 GHz
Features:
Opposite Orientation, Shielded
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C