Bourns Inc. CAY16-332J4AS
Part No.:
CAY16-332J4AS
Datasheet:
CAY16-332J4AS.pdf
Description:
RES ARR 4 RES 22 OHM 0804
Shipping
CAY16-332J4AS Specifications
Series:
CAY16-AS
Product Status:
Obsolete
Resistance (Ohms):
3.3k
Tolerance:
±5%
Power Per Element:
63mW
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)