KEMET CA064X332K5RACTU
Part No.:
CA064X332K5RACTU
Datasheet:
CA064X332K5RACTU.pdf
Description:
CAP CER ARRAY
Shipping
CA064X332K5RACTU Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
3300pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
50 V
Ratings:
AEC-Q200
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)