Panduit Corp C379X030A0T
Part No.:
C379X030A0T
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Package:
Datasheet:
C379X030A0T.pdf
Description:
LABEL PANEL RAISED
Shipping
C379X030A0T Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Die Cut
Printer Name:
Applications:
Component
Color - Background:
Black
Length:
3.790" (96.27mm)
Width:
0.300" (7.62mm)