Panduit Corp C282X030Y1C
Part No.:
C282X030Y1C
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Package:
Datasheet:
C282X030Y1C.pdf
Description:
LABEL COMP NON-ADH
Shipping
C282X030Y1C Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Die Cut
Printer Name:
Applications:
Component
Color - Background:
White
Length:
2.820" (71.63mm)
Width:
0.300" (7.62mm)