Panduit Corp C061X030FJJ
Part No.:
C061X030FJJ
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Package:
Datasheet:
C061X030FJJ.pdf
Description:
WIRE MARKER ADH
Shipping
C061X030FJJ Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Butt Cut
Printer Name:
Applications:
Component
Color - Background:
White
Length:
0.610" (15.49mm)
Width:
0.300" (7.62mm)