Mueller Electric Co BU-7070-B-60-0
Part No.:
BU-7070-B-60-0
Datasheet:
BU-7070-B-60-0.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Shipping
BU-7070-B-60-0 Specifications
Cable Length:
60.0" (1524.00mm)
Contents:
1 Lead, Black
Voltage - Rated:
300V