Mueller Electric Co BU-7070-B-48-0
Part No.:
BU-7070-B-48-0
Datasheet:
BU-7070-B-48-0.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Shipping
BU-7070-B-48-0 Specifications
Cable Length:
48.0" (1219.20mm)
Contents:
1 Lead, Black
Voltage - Rated:
300V